ginekologia
Ginekologia  - forum dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 28-04-2012
Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.4)

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Temperatura w pochwie,a ciaza?pomocy?/ [7]

Data dodania: 13-04-2009, 23:01
zgłoś do moderacjicytuj
Moja temp.w pochwie wynosi 37.6 a pod pacha 36,6...czy to normalne ze w pochwie wieksza?jaka powinna byc dobra temp,w pochwie?ja mam caly czas taka wysoka okres powinnam dostac 10dni temu.....caly czas mnie boli podbrzusze i to dosyc mocnio jak zawsze przed okresem,i do tego czuje caly czas ''tam''mokro.piersi mam normalne nie puchna ani nic,zabezpieczamy sie z partnerem gumkami ciaza jest niemozliwa....przed chwila mierzylam i 37,6 jutro robie test ale chyba zwariuje do tego czasu
Data dodania: 13-04-2009, 23:05
zgłoś do moderacjicytuj
Temperature w pochwie mierzy sie codziennie o tej samej godzinie,rano-przed wstaniem z łóżka,po dłuższym odpoczynku,zawsze tym samym termometrem.

Żadna antykoncepcja nie daje 100% zabezpieczenia!

Zrób test ciążowy.[addsig]
Image

Image

NASZ KOCHANY ANIOŁEK 24.10.2008r.
Data dodania: 13-04-2009, 23:05
zgłoś do moderacjicytuj
Jednorazowy pomiar nic nam nie mowi!!! Trzeba mierzyc caly cykl zeby cos podejrzewac ale skoro okres się spóznia 10 dni to test juz powinien dac odpowiedz
Data dodania: 13-04-2009, 23:13
zgłoś do moderacjicytuj
ja mierze o roznych porach z rana jest troche nizsza 37.3 slyszalam ze przed okresem spada,a mi nie czyli na okres sie nie zapowiada...ale my zasze gumek uzywamy nie wchodzi bez to jakim cudem jak zadna nie pekla.moze sie10dni przez stres spozniac?
Data dodania: 13-04-2009, 23:17
zgłoś do moderacjicytuj
i bola mnie jajniki jak na okres pali dziwnie w podbrzuszu i temu towarzysza uplawy.czuje sie od kilku dni jakbym miala dostac@i co chwile latam sprawdzac a tu nic ehh
Data dodania: 14-04-2009, 09:00
zgłoś do moderacjicytuj
Temperatura zawsze rano jest niższa,właśnie wtedy powinno sie ja mierzyć,może ona spaść dopiero w trakcie okresu-z tym jest różnie.

Okres może sie spózniać z wielu powodów,stres,choroba,zażywanie leków,zaburzenia hormonalne.[addsig]
Image

Image

NASZ KOCHANY ANIOŁEK 24.10.2008r.
Data dodania: 14-04-2009, 19:39
zgłoś do moderacjicytuj
Po co mierzysz temperaturę pod pachą?

Chcesz wiedzieć, kiedy jesteś płodna?
Image
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny