Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
Grupa: KOMENTOWANIE WYMAGA DOŁĄCZENIA

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 12-09-2011

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (2.9)

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: bolace podbrzusze [7]

Data dodania: 29-03-2010, 20:06
zgłoś do moderacjicytuj
witam was wszystkim mam powazny problem od tygodnia boli mnie strasznie podbrzusze do tego dwa jajniki, mam tez zolte uplawy. miesiaczke mialam 9 marca wykluczam jednak ciaze, dzis zaczelam dziwnie plamic krwia, boje sie ze to moze byc zwiazane z jakas choroba i bol nadal nie ustepuje mimo silnych lekow. moze mialyscie takie dolegliwosci? zdazylo mi sie to dopiero pierwszy raz.
Data dodania: 30-03-2010, 12:14
zgłoś do moderacjicytuj
Nataliao wink wiem to z wlasnego doswiadczenia ze zadnych krwawien (nie tylko gdy chodzi o ciaze) nie wolno bagatelizowac... towazysza temu bole, to ja bym nie czekala tylko leciala biegiem do ginekologa...
Data dodania: 31-03-2010, 15:04
zgłoś do moderacjicytuj
Mysle, ze Twoje bjawy moga swiadczyc o jakims stanie zapalnym, dlatego zgadzam sie poprzednia opinia: powinnas jak najszybciej udac sie do ginekologa. Pozdrawiam
Data dodania: 02-04-2010, 07:43
zgłoś do moderacjicytuj
moje bole ustapily, dostalam miesiaczke o tydzien za wczesnie. nie ciesze sie jeszcze poniewaz moga wrocic. obecnie jestem za granica ale juz kupilam bilet do polski na 7 kwietnia i zamierzam pojsc do lekarza. ja tez mysle ze to jakis stan zapalny przydatkow, podejrzewam tez torbiela na jajniku. ciaze wykluczam. dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam forumowiczow.
Data dodania: 14-04-2010, 10:29
zgłoś do moderacjicytuj
ja też stawiam na zapalenie przydatków, więc nie zwlekaj z pójsciem do ginekologa po powrocie. jeżeli to rzeczywiście to, to najczęsciej stosuje sie silne antybiotyki. na układ moczowo-płciowy często jest to cipronex, który najszybciej łagodzi dolegliwości. najlepiej wtedy nie wychodzić z domu, tylko grzac się i odpoczywać
Data dodania: 06-05-2010, 07:40
zgłoś do moderacjicytuj
moje podejrzenia sie sprawdzily, byl to torbiel na jajniku ktory dawal znac o sobie przez dwa tygodnie. grzalam sie caly czas w domu nic mi nie pomagalo nawet ketonal setki i wlasnie przez nie uszkodzilam sobie zoladek i watrobe kolejny miesiac chodzilam z bolami. wracajac do torbiela poprostu pekl i wyplynal teraz jest ok. zadnych boli juz niema. dodam tez ze tutaj w angli gdzie obecnie przebywam poszlam do lekarza a on wogole mnie nie dotknal nie zbadal wymyslil mi chorobe ktora sie nazywa chlamyddia i odeslal do domu, w polsce robilam badania na ta chlamydiei nic takiego nie mialo miejsca. pozdrawiam forumowiczow.
Data dodania: 06-05-2010, 13:28
zgłoś do moderacjicytuj
Dobrze, ze Twoje dolegliwosci juz zniknely. Co do opieki lekarskiej w UK- to cos o tym wiem, bo rowniez mieszkam w Anglii... Na zadna pomoc nie mozna tu liczyc.
Pozdrawiam

NateVenus21

Konkurs na forum
Konkurs tematyczny