ginekologia
Ginekologia  - forum dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 28-04-2012
Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.4)

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Grzybica raz jeszcze :( [943]

Data dodania: 13-06-2007, 19:22
zgłoś do moderacjicytuj
poszlam sobie do ginekologa i stwierdzil przegranie,co spowodowalo takia reakcje-do tego poszla piorunujaco grzybica,nie swedzi mnie jaz tak bardzo w srodku,tylko moim wiekszym bolem jest ogromny świąd łona i pachwin,gdzie potworzyly sie krosteczki.Owłosienie jest niemal obolale od tego ciaglego drapania/Lekarz zapisal mi Pimafucin-globulki,Fluconazole doustnie i Pimafukort do smarowania.Smarowanie nic nie daje,stosowalam Polcortolon i masc dla dzieci z pentanolem ale nadal bardzo swedzi.Moze hydrocortizon?Prosze-moze ktos mila podobne zjawisko-jak sie pozbyc tego koszmarnego swiadu.Wargi sromowe od srodka tez swedza ale nie tak jak na zewnatrz... icon_confused.gif
Data dodania: 13-06-2007, 20:37
zgłoś do moderacjicytuj
icon_evil.gif
Data dodania: 13-06-2007, 20:40
zgłoś do moderacjicytuj
tez mam ten sam problem jak wszystkie albo większośc kobiet.Juz nie daje sobie z tym rady.

Kolejne tabletki dopochwowe i maści.Nic nie pomaga.

żadnych badań tylko cytologia.

Czy to normalne.Mam to już prawie dwa lata.

pozdr. pati
Data dodania: 14-06-2007, 10:01
zgłoś do moderacjicytuj
choruję od 10 lat nic nie pomaga,wszystkie dostępne leki na rynku już wzięłam,brałam również szczepinkę Solkotrichowagu któtrą dostałam na Ukrainie ale po miesiącu wszystko wróciło,życie ztym zaczyna być straszne icon_cry.gificon_cry.gif
Data dodania: 14-06-2007, 10:13
zgłoś do moderacjicytuj
dużą ulgę prznoszą przynoszą po leczeniu tabletkami irygacje pochwy zwykłym jogurtem, może niezbyt przyjemne ale są skyteczne, szybko można odzyskać florę bakteryją i naturalną wilgotność pochwy icon_razz.gif
Data dodania: 14-06-2007, 12:42
zgłoś do moderacjicytuj
A ja jestem nowa na forum i czytalam sobie spokojanie Wasze posty, po czym troche sie zaniepokoilam. Kochalam sie wczoraj z moim narzceonym i poczulam dyskomfort. Pochwa, zaraz przy jej wejsciu zaczela mnie piec, do tego stopnia, ze musielismy przestac. Pojawily sie tez znowu ranki na wargach sromowych wiekszych ( po ich wewnetrzenj stronie), zaraz przy wejściu do pochwy. Sa one moim problemem od paru lat ( ok. 3), ale nigdy nie myslalam, ze moze to byc grzybica. Skora po prostu peka, badz mozna cos w stuly malych pecherzykow, ktore pekaja. o bardzo piecze i swedzi, a drapanie powduje powiekszanie sie rany. Zawsze dawalam sobie z tym rade smarujac na noc kremem PENATEN przez pare nocy z rzedu i na dzien, kiedy pieczenie bylo nie do wytrzymania. Jednak, te objawy troche mnie niepokoja. Kiedys myslalam, ze nie tylko ja tak mam, ale rozne kobiety maja taka przypadlosc i jest to spowodowane tym, iz skora na wargach sromowych jest bardzo delikatna. Niestety, powoli moja psychika nie wytrzymuje. Troche to meczace i bolesne. Moj narzeczony, przez te dni, kiedy mi cos dolega, nie moze mnie nawet dotknac w okolicach sromu. Dodam jeszcze, ze niedawno mialam wymrazana nadzerke (kwiecien), potem nie wspolzylam przez 4 tyodnie, stosowalam irygacje TANTUM ROSA, pozniej dostalam od pani doktor GYNALGIN, globulki dopochwowe, ktore aplikowalam sobie na noc przez 5 kolejnych nocy i zaczelam brac LACIBIOS FEMINA ( profilaktycznie). Gdy w sobote kochalam sie z narczeonym, bylo nam cudownie, a wczoraj po prostu strasznie. Nie wiem co sie ze mna dzieje. Czy ktoras z Was miala takie objawy? Czy to moze byc grzybica? Jak to leczyc?

Prosze o odpowiedz, poniewaz sama niekoniecznie wiem, co mam zrobic dalej.

Pozdrawiam,

Hania

Data dodania: 14-06-2007, 12:47
zgłoś do moderacjicytuj
Chcialam jeszcze dodac, gdyz zapomnialam o tym, iz od marca przyjmuje pigulki antykoncepcyjne HARMONET.

Pozdrawiam,

Hania
Data dodania: 17-06-2007, 13:53
zgłoś do moderacjicytuj
Dziewczyny, proszę, pomóżcie mi. Świąd i pieczenie w ogóle nie przechodzą. Mój narzeczony też się skarży i nie wiem już co mam robić... icon_frown.gif

Pozdrawiam,

Hania
Data dodania: 17-06-2007, 20:11
zgłoś do moderacjicytuj
hania idz do lekarza, b o tak sobie nie pomozesz, bardzo prawdopodobne, ze to grzybica
Data dodania: 17-06-2007, 23:14
zgłoś do moderacjicytuj
Do lekarza jestem zapisana, owszem, ale dopiero na 21 czerwca, bo pani doktor nie ma wczesniej wolnych terminow. Na razie staram sie zalagodzic podraznienia domowymi sposobami i tymi, o ktorych wyczytalam w internecie. Chcialabym sie pozbyc tego paskudztwa, bo to strasznie meczy ( rowniez moja bujna wyobraznie). Mam teraz wstret do siebie i w ogole nie interesuja mie jakiekolwiek zblizenia z moim narzeczonym. Czekam na czwartek. Kupilam dzis masc clotrimazolum i mam zamiar jej uzywac do czwartku. Powiedzcie, czy ona Wam pomogla? Ile trzeba bylo czekac na jakas poprawe?

Pozdrawiam,

Hania
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny