ginekologia
Ginekologia  - forum dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 28-04-2012
Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.4)

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Brak miesiączki + negatywny test x2 + bolące sutki [13]

Data dodania: 02-03-2012, 12:15
zgłoś do moderacjicytuj
Hej ! mam problem,ost,kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia( kilka razy z rzedu)...okres dostałam jak zawsze około 2,5tyg temu... czasem przed okresem bolą mnie sutki czasem nie,dziś rano wstałam z bólem sutkoów własnie a to dziwne bo przeciez okres już miałam.zrobiłam dziś test ale wyszedł negatywnie.Dodam,że od kilku dni jestem przeziębiona dośc mocno,ale czy to ma jakieś znaczenie ? czy mogą mnie przez to boleć sutki ? I czy kilka dni od zapłodanienia już są takie objawy ? po 2tygodniach???? Z góry dziękuje za odpowiedz,pozdrawiammm

1

2

...

»

z 2

Data dodania: 07-09-2011, 00:56
zgłoś do moderacjicytuj
Witam

Mam dosyć regularne miesiączki co 28,29 dni. 4 wrzesnia powinnam dostać okresu. Kilka dni wcześniej pojawiła mi się biała wydzielina, która była wewnątrz i nie przyjemnie pachniała. Występowało przy tym swędzenie i dyskomfort. Zrobiłam dzisiaj test ciązowy z porannego moczu, który wyszedł negatywnie.Od wczoraj biorę Gynalgin, który dostałam od lekarza rodzinnego poniewaz moja wizyta u ginekologa zaplanowana jest dopiero za tydzień, lekarz rodzinny stwierdził, że mogą to być drożdże.Wczoraj pobolewał mnie brzuch, byłam rozdrażniona.
Współżyłam ostatnio przez stosunek przerywany. Okres nie opóźniał mi się aż tak i nie wiem co się dzieje. Czy okres mógł się opóźnić przez ten biały, gęsty śluz? a może jestem w ciąży? Czy powinnam przyjmować Gynalgin jeśli dostanę okresu? Ile może mi się opóźnić okres? Wiem, że nie powinno się stosować w trakcie miesiączki, ale jeszcze narazie jej nie mam. Testy ciążowe daj 99% odpowiedzi, ale nie wydaje mi się poza tym przy dotyku piersi, mam wrazliwe sutki na dotyk od dzisiaj .. powod? nie mam pojecia. Nigdy wczesniej nie bolaly mnie tak sutki. Czy moga to byc zaburzenia hormonalne?żeby to była ciąża, skoro mam takie objawy.

Okres powinnam dostać w niedzielę.

Dziękuję za odpowiedź
Data dodania: 07-09-2011, 08:03
zgłoś do moderacjicytuj
Wlasnie zrobilam test i wyszedl negatywny
Data dodania: 07-09-2011, 10:00
zgłoś do moderacjicytuj
ktos odpowie???
Data dodania: 07-09-2011, 13:49
zgłoś do moderacjicytuj
3-4 dni opóźnienia to jeszcze nie jest tak dużo. Jeżeli test wyszedł negatywny to raczej nie ciaża.
Ale mimo wszystko ginekolog rozwieje wszelkie wątpliwosci za tydzień.
Na czas gdy pojawi się okres należy zaprzestać kurację Gynalginem. Potem dalej kontynuować.
Image

Image
Data dodania: 08-09-2011, 15:54
zgłoś do moderacjicytuj
No i wszystko jasne, ginekolog po zbadaniu stwierdzil ze nie mam rozpulchnionej szyjki i ze jest twarda i w ciąży nie jestem. Przepisał mi maść i Orgametril 2x dziennie przez 5 dni. Spodziewana miesiączka ma być ok 15.09
Data dodania: 15-09-2011, 15:21
zgłoś do moderacjicytuj
W poniedzialek przestalam brac Orgametril. Dzisiaj powinnam dostac okresu, robilam kolejne testy i wyszly negatywnie. Od wczoraj mam lepki rzadki sluz. Co jesli nie dostane okresu?

Zrobilam chyba juz 5 testow i wszystkie wyszly tak samo czyli negtywnie - moga az tak przeklamywac???
Okresu nie mam juz o 4 wrzesnia
Data dodania: 15-09-2011, 15:29
zgłoś do moderacjicytuj
Badanie ginekologiczne bialam palpacyjne czy po tym na 100% mozna okreslic brak ciazy? To badanie mialam 7 wrzesnia czyli 3 dni po spodziewanej miesiaczce
Data dodania: 15-09-2011, 18:04
zgłoś do moderacjicytuj
Co do testów,to nie trać pieniędzy na te z moczu,idź do lekarza po skierowanie na badanie krwi w kierunku ciąży jeśli ją podejrzewasz.Ciągnący śluz nie zawsze świadczy o ciąży mogą to też być teraz dni płodne.
Na wywołanie okresu powinnaś dostać duphaston.

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
Image
[/url]

Image

Data dodania: 15-09-2011, 18:24
zgłoś do moderacjicytuj
Bralam Orgametril a to chyba to samo dzialanie. No ok ale skoro daja 99% skutecznej odpowiedzi ? a po takim czasie mysle ze cos by wyszlo. Z kolei lekarz stwierdzil ze w ciazy nie jestem po zrobieniu badania palpacyjnego ale czy to wystarczy?
Data dodania: 15-09-2011, 18:35
zgłoś do moderacjicytuj
Ja przy pierwszej ciąży robiłam 5 testów-wyszły negatywne,lekarz też mnie badał ale nic nie wyczuwał,więc dał mi skierowanie na usg...gdzie się okazało że 11 tydz.ciąży cheesygrin . Przy drugiej test wyszedł mi już w dniu spodziewanej miesiączki więc to nie ma reguły.
Może usg dopochwowe by się przydało,jeśli nie potwierdziło by ciąży to chociaż lekarz sprawdzi co się dzieje.

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
Image
[/url]

Image

Konkurs na forum
Konkurs tematyczny