ginekologia
Ginekologia  - forum dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 28-04-2012
Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.4)

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Czy podczas przeziebienia mozna zajsc w ciaze? Wszystkie MAMY pomozcie... [4]

Data dodania: 03-02-2011, 23:01
zgłoś do moderacjicytuj
Witam wszystkich...
Chcialam przedstawic swoja sytuacje... I prosilabym by ktos doswiadczony mi doradzil z gory dziekuje....
A wiec przez rok bralam tabletki ktore mi strasznie szkodzily, odstawilam je i kochalam sie z moim partnerem po przez stosunek przerywany... W styczniu dostalam normalnie okres, 7 stycznia... Byl bardzo obfity a to z nerwow poniewaz mialam maly kryzys... 18, 19,20 stycznia mialam stosunek (rowniez przerywany ze 2 razy na dzien) i to byly moje dni plodne... Akurat w tym czasie bylam przeziebiona, i mialam problem z oddawaniem moczu, udalam sie 24 sty. do lekarza przepisal mi antybiotyki, bralam je...Przypuszczam ze to bylo za wczesnie na wykrycie ciazy... Mianowicie po tym wszystkim bylam ciagle strasznie zmeczona i spalam duzo... a tak poza tym nie mialam zadnych objawow ciazy...Z moich obliczen powinnam dostac okres 5 lutego, odziwo nie wystapily zadne bole brzucha, tylko pieri mnie bolaly...Zawsze przechodze ciezko okres i tydzien wczesniej mam straszne bole...jak juz wspomnialam nie mialam zadnych poza piersiami... i zaczelam plamic dzis 3sty., jest to bardzo male plamienie...Poczekam pare dni moze bedzie wieksze...kto wie...ale chcialam sie zapytac czy to moze wskazywac na to ze moge byc w ciazy? bardzo bym prosila o doradzenie mi czegokolwiek... Dziekuje i pozdrawiam....Co o tym myslicie...czy podczas przeziebienia mozna zajsc w ciaze?
Data dodania: 19-10-2011, 10:37
zgłoś do moderacjicytuj
to zaszłaś czy nie ? nikt nie odpisał a ja mam takie samo pytanie, ciekawe czy jesteś mamą już ??
Data dodania: 20-10-2011, 08:55
zgłoś do moderacjicytuj
jeśli kobieta z postu z lutego zaszła w ciąże, to nie przez przeziębienie (bo niebrała antykoncepcji i antybiotyków), ale przez to, że nadal wierzy w mit, że stosunek przerywany jest jakąkolwiek formą antykoncepcji
Data dodania: 21-10-2011, 10:12
zgłoś do moderacjicytuj
Właśnie stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji.
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny