ginekologia
Ginekologia  - forum dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 28-04-2012
Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.4)

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Atywia [260]

Data dodania: 13-04-2014, 15:50

wiadomość usunięta z powodu naruszenia regulaminu Forum

treść wiadomości zachowana w archiwum

1

2

3

4

5

...

»

z 26

Data dodania: 03-02-2011, 15:21
zgłoś do moderacjicytuj
Witam!
Od kilku miesięcy okres mam dwa razy na miesiąc. Nie chce sie wykrwawić, byłam u 3 lekarzy który mi nie przepisał nic konretnego. Jedna Pani doktor przepisała mi tabletki hormonalne "Atywia" bez żadnych badań, cytologi czy usg. Pochodziłam po aptekach i nikt o tym lekarstwie nie słyszał, na żadnym z forum też cicho sza. Skład tego lekarstwa następujący 0,02 mg etynyloestradiolu i 2 mg dienogestu. Czy mam sie sugerować tym że tego lekarstwa nigdzie nie ma, praktycznie nikt go nigdy nie stosował ?
Data dodania: 05-02-2011, 10:29
zgłoś do moderacjicytuj
Ja też mam przepisany ten preparat, ale mój lekarz zaznaczył że jest to nowość i w aptekach jeszcze go nie ma. Bez problemu został mi sprowadzony przez aptekę na drugi dzień. To są najnowsze tabletki antykoncepcyjne w miarę przystępnej cenie ok. 30 zł
Data dodania: 07-02-2011, 16:49
zgłoś do moderacjicytuj
Mi również zostaly przepisane tabletki ''Atywia" jest to nowosc na rynku i dlatego nie ma ich w zadnej aptece.
Data dodania: 08-02-2011, 12:43
zgłoś do moderacjicytuj
Ja tez mam przepisaną "Atywie" i powiem, że znalezienie jej w aptece jest praktycznie niemożliwe bo jest nowa i nawet niektóre apteki jeszcze nie mają możliwości jej sprowadzenia. Ja płaciłam za opakowanie 34zł, ale znalazłam apteke w internecie gdzie można kupić za za 29zł. Co do działania i ewentualnych skutków ubocznych na razie się nie wypowiem bo jeszcze jej nie biore, czekam na @
Data dodania: 08-02-2011, 13:02
zgłoś do moderacjicytuj
Witam
Ja Atywię biorę od dwóch dni. Przepisał mi ją mój ginekolog, ponieważ po ciąży bardzo pogorszyła mi się cera, a Atywia może właśnie być stosowana w leczeniu trądziku u kobiet. Podobno ma być rewelacyjna(to się okaże). jest to nowość na rynku. Mam pytanie czy któraś z Pań brała ją już nieco dłużej ode mnie??? Proszę o opinię na temat tych tabletek. Głównie interesują mnie skutki uboczne.... frown
Data dodania: 08-02-2011, 16:23
zgłoś do moderacjicytuj
Ja kupiłam bez problemu cena 25zł mam od ginekologa po badaniach hormonalnych w celu uregulowania hormonów i poprawy cery.
Data dodania: 08-02-2011, 20:16
zgłoś do moderacjicytuj
Eh tez to mam i chciała bym sie bardzo dowiedzieć na ile jest skuteczny ten lek jako działanie antykoncepcyjne. Jest nowy i boje sie zacząć go używać zanim sie tego nie dowiem
Data dodania: 08-02-2011, 22:13
zgłoś do moderacjicytuj
Kończę pierwsze opakowanie Atywii. Wcześniej stosowałam NuvaRing, niestety dostałam od niego trądzik. Atywia szybko się z nim uporała. Jeżeli chodzi o skutki uboczne-mój biust jest bardzo wrażliwy i pobolewa, zobaczymy jak będzie dalej. Pozdrawiam
Data dodania: 09-02-2011, 01:02
zgłoś do moderacjicytuj
Ale jako środek anty jest skuteczny ?? na ile zabezpiecza ?? i jak bardzo mogę mu zaufać??
Data dodania: 09-02-2011, 21:22
zgłoś do moderacjicytuj
Właśnie 4 dzień wzięłam Atywię i czuję się niezbyt.Ginekolog zapisał mi na trądzik i wyrównanie hormonów. Od dwóch dni pojawiają się zawroty głowy, brak apetytu, osłabienie a niedawno wymioty frown Właśnie zastanawiałam się czy odstawić, dlatego chciałam poznać opinie i weszłam na forum ale tak jak przypuszczałam nie za wiele znalazłam bo to jest nowość.Szkoda bo miałam nadzieję że jeden środek i moje dolegliwości się skończą frown
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny