ginekologia
Ginekologia  - forum dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 28-04-2012
Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.4)

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: arthrotek forte i co dalej?? [182]

Data dodania: 17-07-2013, 11:10
zgłoś do moderacjicytuj
hej czy ktos moze mi pomuc?wzielam wlasnie druga dawke arthrotek forte i jak narazie mam tylko skurcze ktore na samym pocztku byly silne teraz juz slabna,nie wiecie co to moze znaczyc?czy jeszcze moze sie udac czy jezeli do tej pory nie pojawilo sie krwawienie to juz nic z tej proby nie bedzie?bardzo prosze was o podpowiedz dodam ze jestem 8-9 tc

1

2

3

4

5

...

»

z 19

Data dodania: 20-02-2008, 15:41
zgłoś do moderacjicytuj
Witam Was smile

jestem miedzy 3 a 4 tygodniem ciazy potwierdzonej testami plytkowymi i testem z krwi nie moge urodzic ale nie bede tutaj pisac czemu frown wczoraj o 18 wzielam 4 tabletki art forte dopochwowo mialam dreszcze goraczke 37,6 i skurcze w dole brzucha krwawienie pojawilo sie ok 21-30 byly male skrzepki krwi ale krwawienie nie bylo zbyt obfite frown dzisiaj o 11 wzielam kolejne 4 tabletki dopochwowo i do tej pory nawet nie zaczelam krwawic. Czy ktos moze mi wytlumaczyc o co chodzi?? Z góry dziekuje za odpowiedz.

p.s. prosze nie krytykujcie mnie ze jestem morderczynia bo i tak jest mi ciezko cry
Data dodania: 20-02-2008, 17:11
zgłoś do moderacjicytuj
prosze niech mi ktos odpowie icon_cry.gif
Data dodania: 20-02-2008, 17:55
zgłoś do moderacjicytuj
hej.zrobiłam to samo co ty
Data dodania: 20-02-2008, 18:02
zgłoś do moderacjicytuj
i jak jest u ciebie?

Data dodania: 13-10-2008, 13:36

wiadomość usunięta z powodu naruszenia regulaminu Forum

treść wiadomości zachowana w archiwum

Data dodania: 13-10-2008, 13:36

wiadomość usunięta z powodu naruszenia regulaminu Forum

treść wiadomości zachowana w archiwum

Data dodania: 16-12-2008, 19:01
zgłoś do moderacjicytuj
trochę źle się za to zabrałaś, powinnaś wziąć 3 a po 2,5 godz kolejne 3 jeszcze jedną dawkę w tym samym odstępie czasu. Po takim doświadczeniu, powinnaś bardziej starać się o zabezpieczeniu....
Data dodania: 16-12-2008, 19:35
zgłoś do moderacjicytuj
Tez tak mysle ze powinnas zwiac 3 dawki w odstepie mniej wiecej 2-3 godz. ja tak zrobilam i podzialalo, dzis mijaja 2 tyg i wczoraj okres mi sie skonczyl wreszcie. za tydz zrobie test
Data dodania: 08-01-2009, 00:04
zgłoś do moderacjicytuj

20-02-2008 o 17:55, gość :

hej.zrobiłam to samo co ty

spróbuj jeszcze raz ale pod język to lepsza metoda, trzymaj tak długo aż się rozpuszczą same,
Data dodania: 05-02-2009, 11:21
zgłoś do moderacjicytuj
jesli chodzi o arthrotec to zanim go zarzuyjecie zastanowcie sie kilka razy.. icon_cry.gif

sama zazyłam ten lek... i bardzo załuje tego..nie dosc ze straciłam dziecko to w dodatku miałam straszne probemy..doszło do tego ze wyladowałam w szpitalu i miałam zabieg pod narkozą..spedziłam tam 2 dni.. 3 tygodznie po poronieniu krwawiłam..

nie jestem pełnoletnia..wiec zeby dokonac zabiegu musiała byc zgoda rodziców ze wzgledu na to ze byłam usypiana.. przyzyłam cos strasznego! i bardzo załuje przede wszystkim ze straciłam moje dziecko.. icon_cry.gif
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny