ginekologia
Ginekologia  - forum dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 28-04-2012
Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.4)

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Czy można zajść w ciąże podczas okresu? [192]

Data dodania: 18-07-2013, 10:14
zgłoś do moderacjicytuj
Kochałem się z dziewczyną w 5 dniu okresu i doszedłem czy zajdzie w ciąże ???

1

2

3

4

5

...

»

z 20

Data dodania: 08-02-2008, 00:32
zgłoś do moderacjicytuj
Hejka! mam pytanko smile kochałam się z chłopakiem w nocy z soboty na niedziele w niedziele dostałam okres... spuścił się we mnie wczoraj(w czwartek) czyli moj 5 dzien miesiaczki rowniez sie kochalismy zawsze bez zabezpieczenia i do końca... Czy jest możliwość że zajde w ciąże? Jestem troche za młoda na dziecko ale jeśli wpadliśmy to wcale się łamać nie bede smile okres mam regularny (28 dni) chociaż czasem mi sie spoznia 1-3 dni ale to rzadko
Data dodania: 08-02-2008, 10:20
zgłoś do moderacjicytuj
To zależy od Twoich dni płodnych!

U niektórych kobiet owulacja występuje bardzo szybko i bez względu na to czy miesiączka jeszcze jest czy już się skończyła!

Należy również wziąć pod uwagę fakt, że plemniki, w odpowiednich warunkach, żyją nawet do 72 godzin, więc szansa zapłodnienia zawsze jest!

Z drugiej strony, ph podczas miesiączki nie sprzyja plemnikom!
Data dodania: 08-02-2008, 10:33
zgłoś do moderacjicytuj
Czas życia najlepszych plemników w najlepszych warunkach, czyli 7 dni, to trochę więcej niż 72 godziny. icon_smile.gif
Data dodania: 09-02-2008, 11:24
Wpis został ukryty
zgłoś do moderacjicytuj
JA Kochałem sie z dziewczyna w pierwszym dniu okresu... I sie spusciłem w niej i co teraz? Moze zajsć w Ciąze? icon_frown.gif
Data dodania: 09-02-2008, 12:43
zgłoś do moderacjicytuj
Ewntualna szansa jest jesli dojdzie do zblizenia w ostatnim dniu okresu i kobieta ma krotkie cykle Przy cyklach 28 dniowych( chociaz cykl zawsze moze sie skrocic wiec trzeba uwazac przy ostatnich dniach) koncowka okresu jest nieplodna W 1 dniu okresu to niemozliwe. Plemniki przezywajace 7 dni?? to chyba jakies mutanty
Data dodania: 09-02-2008, 13:51
zgłoś do moderacjicytuj
To znaczy ze w pierwszy dzien okresu nie zajdzie w ciąże?
Data dodania: 09-02-2008, 18:48
zgłoś do moderacjicytuj
Plemniki przeżywające 7 dni zdarzają się:

a) u najbardziej płodnych par,

b) w najlepszych warunkach (śluz najlepszej jakości),

c) lub w warunkach laboratoryjnych.

Nie mutanty, lecz najzdrowsze i najlepsze. icon_smile.gif Skoro dzieci się urodziły, to znaczy, że plemniki musiały przeżyć.
Image
Data dodania: 15-02-2008, 22:35
zgłoś do moderacjicytuj
a ja mam takie pytanie.. czy jak jak mam 3 dzien okresu i chłopak doszedł tylko ze spuscil sie troche ale wyjal to jest szansa na zapłodnienie?
Data dodania: 15-02-2008, 22:44
zgłoś do moderacjicytuj
Przeczytaj powyższe posty i tam znajdziesz odpowiedź, która nie jest jakaś odkrywcza: to zależy.
Image
Data dodania: 16-02-2008, 10:09
zgłoś do moderacjicytuj
własnie moim zdaniem wyzej zabardzo nic nie ma do mojego pytania.. wiec jeszcze raz napisze pytanie i prosze o odpowiedz..

Czy jak jak mam 3 dzien okresu i chłopak doszedł tylko ze spuscil sie troche ale wyjal to jest szansa na zapłodnienie?
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny