ginekologia
Ginekologia  - forum dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 28-04-2012
Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.4)

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: zostala mi prezerwatywa w pochwie [35]

Data dodania: 13-04-2014, 14:46
zgłoś do moderacjicytuj
My też myśleliśmy, że to nie może być prawda - a jednak. Szukaliśmy prezerwatywy cały ranek, po cudonej nocy. Wpadłem na pomysł, że została w środku i od razu rzuciłem się na laptopa by sprawdzić czy ktoś ma podobny problem. I stało się ! Jest to możliwe :p Przygotowaliśmy dla was mały poradnik jak sobie poradzić z problemem (sprawdzaliśmy kilka opcji, m.in. wspólny prysznic, ale opiszemy ten "zabieg", który przyniósł zamierzony skutek)

1. Twoja kobieta kładzie się na łóżku
2. Rozchyla nogi
3. Zajmujesz jej myśli pocałunkami, pieszczotami etc.
4. Delikatnie przystępujesz do dzieła delikatnie przeszukując "teren"
5. Cały czas zajmuj kobietę rozmową, mów do niej nieustannie i delikatnie wyjmuj to co namierzyłeś.
6. W trakcie rozmowy powiedz "Już !" i zaprezentuj kobiecie taniec radości.
7. Miejcie z tego kupe śmiechu i traktujcie jako ciekawą przygodę.
8. Takie zdarzenie zbliża jeszcze bardziej !
9. Możecie być z siebie bardzo dumni, wasza Misja na Marsa (tak to nazwaliśmy) została zakończona sukcesem !

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w rozwiązywaniu waszego problemu smile

1

2

3

4

...

»

z 4

Data dodania: 01-02-2007, 11:17
zgłoś do moderacjicytuj
kochalem sie z dziewczyna i sie zsunela co teraz ona mowi ze jej wcale nie czuje a prezerwatywa tak jakby sie rozplynela co teraz jkie sa tego konsekwencje
Data dodania: 01-02-2007, 11:46
zgłoś do moderacjicytuj
czeba wyciagnac.

Czeba isc do lekarza.

Ile macie lat lepiej powiedzcie?
Data dodania: 01-02-2007, 11:47
zgłoś do moderacjicytuj
szybko do lekarza ja wyciągnąc, bo jeszcze się jakaś infekcja wda!
Data dodania: 01-02-2007, 12:49
zgłoś do moderacjicytuj
niech se panna wsadzi paluch i wyciągnie, najlepiej w przykucnięciu, wtedy głębiej dotrze, pochwa to nie studnia, jak było tak jak mówisz to ją powinna wyczuć i wyjąć, no chyba że w ogóle nie założyłeś gumy, rozpuścić się ! - nie ma szans, to nie mamba. A jak sama nie poradzi to do lekarza, bo może sobie kłopotów zdrowotnych narobić. I na drugi raz kup rozmiar mniejsze, co?
Data dodania: 20-06-2008, 15:20
zgłoś do moderacjicytuj
tak to jest jak sie zaduza zaklada;p icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif
Data dodania: 21-06-2008, 10:07
zgłoś do moderacjicytuj
a dziewczyna powinna isc po pigulke "po" jesli nie chcecie miec dzieci bo przeciez mogla miec dni plodne! takze i tak musi isc do gina jak najszybciej!
Data dodania: 18-04-2009, 01:34
zgłoś do moderacjicytuj
no właśnie ja miałam podobny problem - przez dwa dni nie zuważyłam,że mojemu chłopakowi zsunęła się prezerwatywa do pochwy i dopiero wtedy ją wyjęłam;/

teraz się boję o jakieś chorobyicon_frown.gif

czy moge się nabawić np.wstrząsu toksycznego lub innego paskudztwa??
Data dodania: 18-04-2009, 09:44
zgłoś do moderacjicytuj
boże co za bzdury, ktos celowo wymyśla takie rzeczy?

prezerwatya sama by wypadła! i jakoś nie bardzo wiem jak można tego 'nie zauważyć" - zarówno facet jak i dziewczyna...
Data dodania: 08-06-2009, 23:58
zgłoś do moderacjicytuj
to nie są bzdury.miałam niedawno taka sytuacje kochałam sie ze swoim chłopakiem i jak wyszedł nie miał juz prezerwatywy na sobie. nie wiedzieliśmy co jest grane obszukaliśmy wszysto ale nie bylo jakby sie rozpadała rozmyła próbowalam wyciągnąć ale nie czulam nawet pomyslalam ze jej we mnie nie ma.moj chłopak zazdzwonil do szpitala na oddzial ginekologiczny musialam tam pojechac i dr. ginekolog mi wyciągnela. byla bardzo głęboko ta prezerwatywa ja bym sama sobie jej nigdy nie wyszukala. dziek chlopakowi teraz jest dobrze wsadzil mnie do auta i zawiolz do szpitala.on tam dzwonil mowil jak jest i lekarka kazal natychmiast przyjechac. moja rada jesli juz wam sie cos takiego przydazylo to jak najpredzej do lekarza!!! nie wyciągniecie same jak jest zbyt głęboko a infekcji mozna sie nabawic w koncu to cialo obce w środku. nie wierzylam w to ale teraz jak przez to przeszlam specjalnie sie zalogowalam zeby was ostrzec jesli cos takiego ma mijesce odrazu dol ekarza.

aaaaaaaaaaassssiiiiiiiaa

Data dodania: 16-08-2009, 12:57
zgłoś do moderacjicytuj
tez miałam taki przypadek i zapewniam ze nie jestem guwniarą mam 28 lat i pierwszy raz mi sie to zdarzyło co prwda prezerwatywa była proche przymała ale jakos udało sie załozyc maz czuł ze mu sie zsuneła ale nigdy nie pomyslelismy ze zsubeła sie do mnie do srodka napoczatku szukalismy szukalismy no ostatnie miejsce jakie zostało to moja pochwa maż włozył głeboko palec i wyciągnoł ufff bo nie wiem co bym zrobiła
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny