Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 26-01-2012

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (2.5)

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Materace MK Foam Koło [63]

Data dodania: 02-10-2010, 21:29
zgłoś do moderacjicytuj
gosc 27.05.2010 11:09A ja polecam Materac Sueno Luxus kupiłam go w sklepie Bejto na ul. Opolskiej w Gdańsku super doradzą fachowa obsługa smilesmile

jakie wrazenia, czy nalezy on do grupy twardszych materacy ?
pzdr
Data dodania: 23-11-2010, 23:09
zgłoś do moderacjicytuj
Twardość najlepiej sprawdzać osobiście przez położenie się, ale może się okazać, że za jakiś czas zmienisz preferencje.
Jeżeli chcesz uniknąć tego problemu polecam materace Senactive. Większość ma "w sobie" dwie twardości do zmiany, w każdej chwili... zobaczcie np. na www.topmaterace24.pl
Data dodania: 28-11-2010, 23:42
zgłoś do moderacjicytuj
Faktycznie ciekawie to wygląda... Dzwoniłem do www.topmaterace24.pl i jestem praktycznie zdecydowany. Dzięki za tego linka.
Data dodania: 22-12-2010, 18:17
zgłoś do moderacjicytuj
[url=http://materassi.pl/firm-pol-1142347125-Materace-Kolo.html]materace koło[/url] serdecznie polecam dla osób z bólami w odcinku lędźwiowo krzyżowym.
Data dodania: 11-05-2011, 15:55
zgłoś do moderacjicytuj
Witam. Ja za namową swojego lekarza zainwestowałam w materac wodny. Komfort snu jest moim zdaniem nieporównywalnie lepszy niż na pozostałych materacach, które testowałam. Ja jestem bardzo zadowolona, wreszcie coś porządnego dla mojego kręgosłupa. Szczerze polecam wszystkim, ja kupiłam łóżko wodne we Wrocławiu w firmie "verento".
Data dodania: 17-05-2011, 13:17
zgłoś do moderacjicytuj
Ja kupiłam taki materac http://allegro.pl/materac-sueno-luxus-seacel-160x200-kolo-lateksowy-i1580436154.html
Śpi się wygodnie i co najważniejsze nie wstaje już rano "połamana"
Data dodania: 27-10-2011, 21:23
zgłoś do moderacjicytuj
Polecam Venus muli pocket smile małe sprężyny kieszonkowe i lateks = super wygoda !

aaa no i oczywiście sklep godny polecenia to:

www.zdrowysenmaterace.pl

Szybka, darmowa wysyłka, miła obsługa, wysokiej jakości towar smile
Data dodania: 27-12-2011, 15:14
zgłoś do moderacjicytuj
trochę mnie przeraża fakt jak wiele ludzi kupuje materace w supermarketach meblowych typu jysk czy ikea, co prawda ceny są na każdą kieszeń, ale czy ktoś w ogóle pomyślał o tym jak dużo czasu spędzamy w łóżku i że należałoby zwrócić też uwagę na właściwości zdrowotne? Ja bardzo dużo się naczytałam i byłam nawet u lekarza zanim zdecydowałam się na odpowiedni dla siebie materac- wybrałam produkt nieznanego jeszcze jakiś czas temu producenta matador, nie żałuję wyboru i wydanych pieniędzy, bo sen stal się naprawdę czasem relaksu organizmu, a nie koniecznością by przeżyć kolejny dzień w pracy
Data dodania: 24-02-2012, 16:27
zgłoś do moderacjicytuj
Gość 2010-05-21 00:56:32 trochę mnie przeraża fakt jak wiele ludzi kupuje materace w supermarketach meblowych typu jysk czy ikea, co prawda ceny są na każdą kieszeń, ale czy ktoś w ogóle pomyślał o tym jak dużo czasu spędzamy w łóżku i że należałoby zwrócić też uwagę na właściwości zdrowotne? Ja bardzo dużo się naczytałam i byłam nawet u lekarza zanim zdecydowałam się na odpowiedni dla siebie materac- wybrałam produkt nieznanego jeszcze jakiś czas temu producenta matador, nie żałuję wyboru i wydanych pieniędzy, bo sen stal się naprawdę czasem relaksu organizmu, a nie koniecznością by przeżyć kolejny dzień w pracy!

Zgadzam się w 100% sprawdźcie sobie drogie ale najlepsze na świecie Szwedzkie łóżka Hastens. smile
Data dodania: 18-03-2012, 16:06
zgłoś do moderacjicytuj

Masz problem ze suchą skórą? Zobacz tą poradę, napewno rozwieje wiele wątpliwości:

http://www.forumdermatologiczne.pl/specjalista/ep,339,suchosc-skory,from-user

Data dodania: 10-04-2012, 16:45
zgłoś do moderacjicytuj
Jakość materacy w supermarketach typu Ikea, jysk czy BRW ma się nijak do jakości w sklepach fabrycznych, nie oszukujmy się że są to tak samo dobre materace. i nie kupujcie przez internet, bo można się "nadziać" na nieodpowiedni. Na szczęście rynek jest bogaty i każdy dla siebie znajdzie odpowiedni materac, nie sugerujmy się koleżanką, bo kupiła sobie jakiś extra. Poszukajmy tego jedynego dla siebie najwłaściwszego. Polecam sklep w Warszawie www.sypialnia.net. Ceny takie jak wszędzie z małym plusem - dają duże rabaty. Transport w Warszawie gratis. Duży wybór na ekspozycji - chyba największy w Warszawie - ze 35 sztuk naliczyłam. Pan sprzedawca zna się na rzeczy biggrin
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny