Grzybica - czy można ja skutecznie leczyć?
Grupa: OTWARTA

Grzybica - czy można ja skutecznie leczyć?

Mini strona poświęcona problemowi grzybicy. wymień się doświadczeniami w walce z grzybicą, zadaj pytanie osobom, które mają na jej temat wiedzę.

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

  • poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (2.2)

Forum - Grzybica - czy można ja skutecznie leczyć?

Temat: Grzybica- czy mozna ja skutecznie leczyc? [53]

Data dodania: 22-01-2012, 12:50
zgłoś do moderacjicytuj
Zgadzam się z przedmówcami. Również gorąco polecam lakier loceryl. Jest bardzo łatwy w użyciu. Pozdrawiam
Data dodania: 30-01-2012, 10:54
zgłoś do moderacjicytuj
Oczywiście że można skutecznie leczyć grzybicę paznokci, a mianowicie ''lakier loceryl''. Naprawdę pomaga. Pozdrawiam
Data dodania: 31-01-2012, 19:25
zgłoś do moderacjicytuj
Można ale to długo trwa. Ja lecze się już od ponad 6-7 miesięcy i zaczynam chyba w końcu z niej wychodzić. Mam grzybicę paznokci. Używam leku o nazwie loceryl i dbam o organizm bez tego drugiego myślę, że było by słabo. Sądzę też, że właśnie przez złą dietę, stres i parę sezonowych przeziębień złapałem to paskudztwo.
Data dodania: 05-02-2012, 00:15
zgłoś do moderacjicytuj
po pierwsze dieta bez cukrów + colon C do zasiedlenia przez lactobacillusa acidophillusa (aby wyprzeć grzyby z przewodu pokarmowego)
po drugie kosmetyki probiotyczne-kompetencyjne wypieranie z powierzchni skóry( one również tworzą biofilmy z bakteriami)
Data dodania: 09-02-2012, 13:57
zgłoś do moderacjicytuj
Ooo, ale dużo osób poleca loceryl. Jest to lakier który stosuję się jak zwykły lakier. Cieplutko go polecam...
Data dodania: 10-02-2012, 02:59
zgłoś do moderacjicytuj
grzybice tzreba wyleczyc antybiotykmai, a pozniej dbac o higiene, brac probiotyki np.lactovaginal, zeby wzmocnic flore bakteryjna pochwy i stworzyc odpowiednie warunki do jej rozwoju, zachowywac odpowiednia diete i wowczas grzyb nie powienien powrocic
Data dodania: 15-02-2012, 12:38
zgłoś do moderacjicytuj
Główną przyczyną grzybicy jest zaburzenie flory bakteryjnej zasiedlającej organizm. Zmniejsza się odporność naszego organizmu. Aby temu zapobiec zalecam stosowanie kosmetyków probiotycznych, Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają lub niwelują ryzyko infekcji oraz problemów skórnych.
Polecam smile
Data dodania: 27-02-2012, 18:01
zgłoś do moderacjicytuj
Witam. Na szczęście grzybicę można leczyć i to skutecznie..., kiedyś myślałam że to niemożliwe ale teraz wiem, że wszystko jest możliwe!!!
A mianowicie, od trzech lat mam grzybicę paznokci. Było to dla mnie okropne, nie wiedziałam co mam robić żeby pozbyć się tego paskudztwa...
Cztery miesiące temu, moja stara znajoma ze szkoły, poleciła mi lakier loceryl, powiedziała że jej siostra miała grzybicę paznokci i udało jej się ją wyleczyć... i to właśnie dzięki locerylowi.
Od czterech miesięcy stosuję więc lakier loceryl..., i wiecie co, jest coraz lepiej, naprawdę zauważyłam już znaczną poprawę i wieże że uda mi się wyleczyć to paskudztwo do końca i skutecznie!!!!!
Pozdrawiam Bożenka wink
Data dodania: 21-04-2012, 15:19
zgłoś do moderacjicytuj
Można, idź do lekarza i niech przepisze ci loceryl, próbowałem wszystkiego ale nie ten lek dopiero usunął to paskudztwo z moich paznokci.
Data dodania: 09-05-2012, 09:46
zgłoś do moderacjicytuj
Skuteczny w walce z grzybicą okazał się probiotyczny żel do higieny intymnej. Teraz używam go codziennie, asekuracyjnie smile
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny