ciąża
Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...
Grupa: KOMENTOWANIE WYMAGA DOŁĄCZENIA

Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

• Założyciel:
  •  
  • Data powstania: 25-11-2012

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.9)

Forum - Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

Temat: Sprawie Tabletek ( VISANNE) [4]

Data dodania: 21-03-2013, 18:33
zgłoś do moderacjicytuj
Witam mam endo od 2 lat. Dwa lata temu też dostałam tabletki orgametrin i nie warzne czy miałam miesiączke czy jej nie miałam to i tak bolał mnie brzuch.

4.03 br dostałam na laparoskopie bo bolał mnie brzuch i pan dr stwierdził ze mam zwrosty i musze miec ta laparoskopie jak trafiłam do szpitala ale nie oczekiwanie te lekarze w tym szpitalu traktowali mnie dziwnie tak jak bym ja udawała skręcałam się z bólu ale po badaniach stwierdzili ze ta endo i pan ordynator powiedział mi tak ze mnie bedzie mnie operował bo nie ma zadnego bochatera zeby mnie ktos otwożył po tygodniu wypisali mnie ze szpitala dostałam na strzymanie miesiaczki te tabletki (VISANNE) może ktoś brał te tabletki poprosze o radę. PS: w szpitalu dostałam miesiaczkę nie wypuścili mnie tylko obserwowali i jak przyszłam z bólem i wyszłam z bólem. Pomocy
Data dodania: 22-03-2013, 16:33
zgłoś do moderacjicytuj
Witam
Endometrioza to choroba objawiająca się przede wszystkim bólami i nieustety bardzo trudno ją wyleczyć. Jeżeli pojawiają się cysty endometrialne wówczas wykonuje się operację. Można również w laparoskopii sunąć widoczne ogniska endometrialne co może przynieść znaczną poprawę. Tabletki przyjmuj zgodnie z zaleceniem lekarza. Również powinny przynieść poprawę.

B. SUROWIEC - POŁOŻNA

Data dodania: 25-03-2013, 21:02
zgłoś do moderacjicytuj
Witam to co czytam to ja wiem. Ale mnie nadal boli brzuch nie ważne czy leżę chodzę stoję jest tak samo nie wiem co mam robic tabletki co dostaje nic mi nie pomagaja biore je 1x1. I zastanawiam się czy mogę sobie zwiększyć dawkę czy muszę czekać na kolejną wizyte gin.

Data dodania: 20-03-2014, 18:58
zgłoś do moderacjicytuj
Witam. W żadnym wypadku nie zwiększaj dawki leku bez konsultacji z lekarzem!. W przypadku leczenia visanne dawka wynosi 1x1, podobnie jak w przypadku innych leków hormonalnych. Na poprawę raczej nie liczyłabym od razu. Obserwując swój organizm dopiero po pełnym mięsiącu odczułam ulgę. Dodam, że ulga jest niewielka. Endometrioza to choroba ciągłego bólu. Niezależnie od tego czy siedzisz czy leżysz ból jest i będzie. Trzeba nauczyć się z tym żyć. Endometriozę wykryto u mnie 5 lat temu. Pozdrawiam
Data dodania: 05-04-2014, 04:35
zgłoś do moderacjicytuj

Przeziębienie w ciąży. Miałyście już z tym problem? Warto konsultować każdy przypadek z lekarzem.

Znalazłam o tym artykuł, same zobaczcie:

http://www.forumginekologiczne.pl/txt/a,7108,0,jak-poradzic-sobie-z-przeziebieniem-lub-grypa-w-czasie-ciazy,from-user

Konkurs na forum
Konkurs tematyczny