Wstydliwe dolegliwości
Grupa: OTWARTA

Wstydliwe dolegliwości

• Założyciel:
  •  
  • Data powstania: 09-01-2012
Wszystko o co wstydzisz zapytać Twojego lekarza.

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (4.0)

Forum - Wstydliwe dolegliwości

Temat: Torbiel w pochwie [4]

Data dodania: 16-02-2012, 15:12
zgłoś do moderacjicytuj
Witam . Byłam dziś u ginekologa na badaniu.Lekarz wykrył mi torbiel w pochwie.Obecnie jestem w 8 tyg ciązy .Czy ta torbiel może byc groźna dla płodu? Chciałam równiez aby zrobił mi cytolgię,próbował i stwierdził niestety,że nia da rady zrobic tej cytologii bo jak to określil narazie zaduży bałagan jest tam ;/. Czy ta torbiel może byc powodem uniemożliwenia zrobienia tej cytologii czy raczej jest jakis inny powód?
Data dodania: 14-03-2012, 14:04
zgłoś do moderacjicytuj
Witam. Ja jestem po zabiegu usunięcia torbieli, która umiejscowiła mi się w przedsionku pochwy. Torbiele te zazwyczaj są bezobjawowe i nieszkodliwe..raczej nie wpływają na płód i jeśli nie są za duże..nie są też przeciwwskazaniem do porodu naturalnego,więc nie ma powodu do obaw. Trzeba natomiast kontrolować taką zmianę, gdyż torbiele "lubią" ropieć. Po porodzie być może skierują Cię na usunięcie tejże torbieli.. W moim przypadku o jej usunięciu zadecydowali tacy lekarze jak: ginekolog, urolog i chirurg - zabieg odbył pod znieczuleniem i tym samym był bezbolesny..rana goi się jednak dość długo (około 2 miesięcy).
Pozdrawiam i życzę zdrówka..Asia.
Data dodania: 19-03-2012, 09:12
zgłoś do moderacjicytuj
ja bym radzila udac sie do innego ginekologa
Data dodania: 12-04-2012, 11:32
zgłoś do moderacjicytuj
kontroluj sie i rob badania przez cala ciaze,moze zmien lekarza
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny