ciąża
Antykoncepcja
Grupa: OTWARTA

Antykoncepcja

• Założyciel:
  •  
  • Data powstania: 03-09-2012
Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.8)

Forum - Antykoncepcja

Temat: Fluomizin + brak okresu + tabletki antykoncepcyjne [2]

Data dodania: 20-07-2013, 18:15
zgłoś do moderacjicytuj
Witam

Po ostatniej wizycie u ginekologa przepisano mi tabletki dopochwowe Fluomizin na 6 dni. Zużyłam je poprawnie, zaobserwowałam również znaczną poprawę w swoim stanie zdrowia. Przyjmuję również tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini, aktualnie kończę drugie opakowanie. Jestem już na 4 tabletce placebo, a okres nie pojawia się. Przebywam aktualnie nad morzem, także dochodzi jeszcze zmiana klimatu. Od ostatniej miesiączki współżyłam z mężczyzną, ale jesteśmy bardzo ostrożni i zabezpieczamy się tabletkami oraz prezerwatywami, stosunek miał miejsce kilka dni po zakończeniu miesiączki, więc szanse na zajście w ciążę są małe. Czy te wszystkie okoliczności, które opisałam mają wpływ na brak okresu? Bardzo się niepokoję. Proszę o odpowiedź.
Data dodania: 21-07-2013, 09:14
zgłoś do moderacjicytuj
Krwawienie z odstawienia ma wystąpić w przerwie 7 - dniowej, tak więc brak okresu przy 4 tabletce placebo to jeszcze nie patologia.
Moim zdaniem proszę zaczekać do 7 dnia, w razie braku okresu dobrze byłoby skontrolować się u ginekologa.

T.Markowski - lekarz
Odpowiedzi na forum nie są lekarskimi poradami specjalistycznymi, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastąpią wizyty u lekarza.

Konkurs na forum
Konkurs tematyczny