ginekologia
Ginekologia  - forum dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 28-04-2012
Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.4)

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:(
smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:(

Data dodania: 24-04-2014, 01:30
Witam serdecznie.W grudniu zeszłego roku dowiedziałam się, że mam dwa mięśniaki - jeden 10 cm i drugi 4 cm.Trafiłam w ręce cudownego lekarza.Zalecił mi kurację lekiem Esmya.Cena leku mnie przeraziła ale czego się nie robi aby spełnić swoje marzenie o dziecku?!Przeszłam tę 3-miesięczna kurację,zrobiłam badania kontrolne i okazało się, że mięśniaki zmniejszyły się minimalnie.Obydwa ogólnie o ok 3 cm.Ostatni miesiąc kuracji był dla mnie najgorszy.Bóle głowy,osłabienie,zmęczenie,obniżony nastój i libido na granicy minimalnej frown !Oczywiście miesiączka skończyła mi się już w pierwszym miesiącu.W czasie wizyty kontrolnej okazało się, że "nabawiłam" się torbiela na jajniku (jakbym miała mało?). Zakończyłam kurację w marcu,miesiączkę dostałam ponownie po ok 3 tygodniach od zakończenia (skąpa i tylko dwa dni).Termin operacji mam wyznaczony na 29 maja.Wierzę, że wszystko będzie dobrze i już niedługo będę mamą smile !Trzymajcie kciuki!!!Co do samego leku to naiwnie wierzyłam w cud ale jeśli jego działanie ma być takie, że pomoże przy operacji to cieszę się, że przeszłam tę kurację.Pozdrawiam wszystkich i życzę każdej Pani zdrowia-bez mięśniaków!
Data dodania: 23-04-2014, 22:43
prywatnie
Data dodania: 23-04-2014, 20:58
Gość 2014-04-23 19:04:41 hej
polecam Dr Ludwina - Kraków przeszłam dwie operacje usuniecia histeroskopowego mięśniaków, ma nowoczesne podejście oraz super sprzęt. Leczy mnie od prawie dwóch lat reszta lekarzy chciała mi rozciąć brzuch a on wycina histeroskopowo
Natalia
Witaj mam pytanie czy histeroskopie miałaś prywatnie czy na fundusz?
Data dodania: 23-04-2014, 19:04
hej
polecam Dr Ludwina - Kraków przeszłam dwie operacje usuniecia histeroskopowego mięśniaków, ma nowoczesne podejście oraz super sprzęt. Leczy mnie od prawie dwóch lat reszta lekarzy chciała mi rozciąć brzuch a on wycina histeroskopowo
Natalia
Data dodania: 23-04-2014, 10:06
Witam Panie
w lutym dowiedziałam się, że mam mięśniaka Ma 5cm Mam 34 lata i jeszcze nie rodziłam Nie mogę się pogodzić z myślą o wycięciu macicy więc postanowiłam podjąć walkę Lekarz przepisał mi Esmye Cena powalająca ale mówi się trudno Pani ginekolog u której byłam zapewniała mnie, że po tym leku w 80% mięśniak usycha biggrin Dobrze że to forum istnieje Dziękuję serdecznie jego Twórcą i wszystkim uczestnikom Oczywiście chcę się pozbyć tego draństwa Nie mam obfitych miesiączek Ostatnio odczułam spore dolegliwości, głownie bóle podbrzusza, krzyża i parcie na pęcherz Nie do końca mam zaufanie do mojej Pani ginekolog, ale cieszę się że zaproponowała mi ten lek Chcę go wypróbować Mam nadzieję, że mój organizm zareaguje pozytywnie Mieszkam w Łodzi Dość blisko Matki Polki Czy ktoś może polecić dobrego ginekologa, który zna się na mięśniakach i co do zasady nie jest rzeźnikiem smile Doświadczony specjalista, który by mnie poprowadził, i któremu mogłabym zaufać
Oczywiście jestem przerażona Nie spodziewałam się takiego newsu Bardzo pomaga świadomość, że nie jest się jedynym w świecie z takim problemem
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny