ginekologia
Ginekologia  - forum dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 28-04-2012
Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.4)

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Mammotomia i zagrożenia ????
smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: Mammotomia i zagrożenia ????

Data dodania: 04-10-2013, 16:45
studiodaisy 2006-01-04 23:09:00 Proszę o opinie specjalistów bądź znających temat
mammotomi. Bliska mi osoba ma niezłośliwego guza piersi
o wielkości 1 cm. Ma ustalony z lekarzem termin operacji metodą tradycyjną, ale inny lekarz po spojrzeniu na wyniki stwierdził, że mozna usunąć
to mniej inwazyjne poprzez zabieg mammotomi. Jednak poprzedni lekarz gdy uslyszał (przez telefon) o takiej mozliwości radykalnie zaprotestowal i umówił się na wyjaśnienie dlaczego nie mammotomia (dokładnie: "prosze zapomnieć o mammotomi").
Proszę mi w takim razie powiedzieć jakie zagrożenia ta metoda możę powodować, ponieważ lekaż który wykonuje takie zabiegi razaczej mówi o zaletach?[addsig]
Data dodania: 04-01-2006, 23:09
Proszę o opinie specjalistów bądź znających temat

mammotomi. Bliska mi osoba ma niezłośliwego guza piersi

o wielkości 1 cm. Ma ustalony z lekarzem termin operacji metodą tradycyjną, ale inny lekarz po spojrzeniu na wyniki stwierdził, że mozna usunąć

to mniej inwazyjne poprzez zabieg mammotomi. Jednak poprzedni lekarz gdy uslyszał (przez telefon) o takiej mozliwości radykalnie zaprotestowal i umówił się na wyjaśnienie dlaczego nie mammotomia (dokładnie: "prosze zapomnieć o mammotomi").

Proszę mi w takim razie powiedzieć jakie zagrożenia ta metoda możę powodować, ponieważ lekaż który wykonuje takie zabiegi razaczej mówi o zaletach?
[addsig]

Roberto

Konkurs na forum
Konkurs tematyczny