Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
Grupa: OTWARTA

• Założyciel: medforum
  •  
  • Data powstania: 26-01-2012

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

• poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (2.5)

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

leczenie świerzbu
smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: leczenie świerzbu

Data dodania: 10-08-2013, 15:37
Ma ktoś jesze maśc na sprzedaż lub coś co naprawde pomoże. Prosze napisać na moishe_cali@interia.pl
Data dodania: 28-03-2013, 09:27
chętnie kupię od Ciebie te maści, bo muszę długo czekać do dermatologa, a skończył mi się maść, którą mi przepisał. Ile za nie chcesz?
Data dodania: 18-03-2013, 14:36
Witam,
mój koszmar ze świerzbem trwał ponad tydzień a wszystko przez błędną diagnoze starszej pani psełdodermatolog z Zamościa, na dzień dobry powiedziała, że panuje teraz epidemia świerzbu i nawet dobrze na mnie nie patrząc diagnoza- świerzb, nie musze opowiadać co przeżylam zwłaszcza, że mam malutkie dziecko, okazało się że jednak to pokrzywka fizykalna.
Zatem radze wszystkim którzy nie są pewni co im dolega idzcie na wizyte do naprawde dobrego lekarza lub dwóch żeby potwierdzić diagnozę. Ja poszłam do beznadziejnego bo chciałam jak naszybciej i tylko do niej sie dostałam bo u nas jest problem PRYWATNIE zeby sie dostać do dermatologa! masakra!

Zostały mi 2 i pół masci infectoscab sprzedam tanio (mieliśmy cała rodzine smarować więc zostało), zainteresowanych prosze o kontakt na maila thorina@tlen.pl

Pozdrawiam i życze jak najszybszego powrotu do zdrowia
Data dodania: 14-03-2013, 16:48
Gość 2013-03-05 20:05:14 Witam, mam do sprzedania maść Lyclear. Więcej informacji na m.basiakowska@gmail.com

Witam, przez trzy miesiące wałczyłem bezskutecznie za pomocą maści siarkowej, Crotamitonu i domowych sposobów. Dopiero Lyclear Dermal Cream zakupiony w UK pomógł po jednorazowej aplikacji. Pozostały mi dwie tubki 30g tego kremu, zainteresowanych kupnem proszę o kontakt na wrzesinski.maciej@gmail.com
Data dodania: 14-03-2013, 16:47
Witam, przez trzy miesiące wałczyłem bezskutecznie za pomocą maści siarkowej, Crotamitonu i domowych sposobów. Dopiero Lyclear Dermal Cream zakupiony w UK pomógł po jednorazowej aplikacji. Pozostały mi dwie tubki 30g tego kremu, zainteresowanych kupnem proszę o kontakt na wrzesinski.maciej@gmail.com
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny