ciąża
Antykoncepcja
Grupa: OTWARTA

Antykoncepcja

  • Założyciel:
  •  
  • Data powstania: 03-09-2012
Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...

Dlaczego warto dołączyć do tej Grupy

  • poznasz ludzi o podobnych problemach zdrowotnych
  • podyskutujesz na konkretny temat, który Ciebie interesuje
  • będziesz na bieżąco informowany/a o nowych wątkach i wypowiedziach
Oceń forum: 
 (3.8)

Forum - Antykoncepcja

Tabletki antykoncepcyjne
smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.
 

Ostatnie posty w wątku: Tabletki antykoncepcyjne

Data dodania: 06-08-2013, 16:41
cytuj
Przedłużające się krwawienie daje powody do niepokoju. Jeżeli nie jest zbyt nasilone, lub są to tylko plamienia to nic złego się nie dzieje. Przy 1 opakowaniu plamienie nawet przez cały miesiąc jest normalne, bo organizm mógł się jeszcze nie dostroić,, poczekaj do końca blistra zorb przerwę i kolejne opakowanie powinno być już w porządku. Co do brania dwóch tabletek jednego dnia nigdy o takim czymś nie słyszałam. Krwawienia raczej nie powinnaś mieć. Dopiero gdy skończysz brać tabletki.
Data dodania: 06-08-2013, 16:16
cytuj
witam mam 24 lata jestem 2,5 miesiąca po porodzie niedawno byłam na wizycie kontrolnej u lekarza i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne symonette z tym że zanim zaczęłam je brać wystąpiło krwawienie (już po wizycie u lekarza) w ulotce przeczytałam że powinnam je brać od pierwszego dnia cyklu i tak zrobiłam jednak krwawienie nie ustaje... frown lekarz mówił że gdyby wystąpiło krwawienie podczas stosowania mam brać tabl. 2 razy dziennie i powinno przejść jednak nie mówił nic o tym że dostanę miesiączki wydaje mi się że to trochę za wcześnie na okres. proszę o rade bo nie wiem co robić czy odstawić tabl. czy brać 2 razy dziennie?! i czy jeśli to miesiączka a biorę tabl. to czy mimo ich stosowania bez przerwy dalej będzie pojawiać się co miesiąc krwawienie?! z góry dziękuję za odp. pozdrawiam gorąco smile
Data dodania: 11-09-2012, 16:25
cytuj
To oczywiście prawda,reakcja na tabletki może być różna w zależności indywidualnie od organizmu. Poza tym Poczytaj na ulotce jakie mogą być skutki uboczne. Jeśli dalej bedziesz się źle czuła,to po prostu udaj się na wizyte do lekarza i poproś o ich zmiane.
Data dodania: 30-08-2012, 17:29
cytuj
Witam
Objawy niepożądane tabletek antykoncepcyjnych w pierwszych trzech miesiącach stosowania powinny ustąpić. Jest to reakcja organizmu na zmianę stężeń hormonów. Jeżeli jednak objawy będą się nasilały powinnas się zgłosić do lekarza.

BEATA

Data dodania: 25-08-2012, 08:45
cytuj
Witam. Mam 20 lat i właśnie zaczęłam stosowanie tabletek antykoncepcyjnysz midiana, po których niestety nie czuje się najlepiej. Męczą mnie duże mdłości (jestem w 5 dniu stosowania). Moje pytanie brzmi czy mdłości przejdą ( na ulotce jest informacja, że mdłości zdarzają się u 1 do 10 kobiet na 100). Czy na mdłości ma wpływ to, że wybrałam sobie wczesną pore brania tabletek i z reguły jem je przed śniadaniem? Dziękuję za odpowiedź. wink
Konkurs na forum
Konkurs tematyczny