Zaloguj
Reklama

Forum: Nasze zdrowie

Temat: Komentarze do: Sposoby na skuteczne odchudzanie (11)

• Komentarze do: Sposoby na skuteczne odchudzanie
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama
    Gość

Na prawdę są sytuacje w których bez suplementacji prawie się nie da osiągnąć wymarzonej sylwetki. Wtedy właśnie warto wspomóc się takim suplementem. Ja bez tabletek Slimcea chudłam tak słabo że przerywałam kuracje bo brakowało mi silnej woli i motywacji. TYLKO z tabletkami dałam radę. Nie będę ściemniać że to cudowny środek. Ale na prawdę pomaga. Miałam oczywiście dietę która była podstawą całego procesu.

Gość

dokłądnie ktoś coś mądrego napisał

• Reklama

Do lata mam zamiar schudnąć 15 kilogramow..obawiam się niestety, ze będzie ciezko, dlatego szukam jakis porad na forach. Na razie chyba najlepsza dieta jaka znalazłam dla siebie jest dieta oxy i mam zamiar ja zaczac stosowac. Do tej pory przez miesiąc szykowalam się do diety, jadlam troche mniej i zażywałam Therm Line Fast. Zrzucilam 4 kg, wiec jest super i tak.

Gość
    Gość

moja znajoma korzystała ze slimcea i widać było że sporo schudła. Sama mówiła że 11kg :O

Gość
    Gość

Ja stosowałam Be Slim 3 i jestem bardzo zadowolona z efektów. Pomogły mi zrzucić oponkę Oczywiście bez diety i ćwiczeń nie dałabym rady Ale muszę powiedzieć że Be Slim 3 jest świetnym wspomagaczem

Gość

Ja zmieniłam nawyki żywieniowe, zrezygnowałam ze słodyczy, stosuje suplement diety be slim 3 i ćwiczę codziennie.

Gość

Stosowałam Therm Line Fast dwa miesiące i schudłam 8 kilo.Do tego zmieniłam trochę nawyki żywieniowe i cały czas to robię.Ograniczyłam mocno słodycze.Polecam,bo ten preparat naprawdę działa.

Reklama
Zobacz inne dyskusje