Zaloguj
Reklama

Forum: Sprawy łóżkowe

Temat: Komentarze do: Ból podczas stosunku - powody (8)

• Komentarze do: Ból podczas stosunku - powody
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama
    Gość

moje burze hormonow, spadek progesteronu spowodowaly suchosc pochwy, przez co stosunek byl bardzo bolesny... z pomoca przyszly globulki hydrovag, zaw.hialuronian sodu, swietnienawilzajacy pochwe, juz po pierwszym opakowaniu efekty byly mokre seks przyjemny! teraz co kilka miesiecy znow stosuje te globulki, zeby problem suchosci znow sie nie pojawil!

Gość

U mnie problem z nawilżeniem przy stosunku pojawia się głównie po okresie, kiedy mikroflora pochwy jest uboga, stosuje wtedy provag żel, który nawilża, a zawarty w nim kwas mlekowy zakwasza okolice intymne, taki wspomagacz mi wystarcza.

• Reklama
    Gość

bol podczas stosunku zwykle ma podloze psychologiczne, u mnie jednak byl spowodowany problemami z nawilzaniem pochwy, ktora powodowalo uz wiecej czynnikow, trudnych do unikniecia, dlatego z problemem zwrocilam sie do gienkologa,ktory zalecil kuracje nawilzajacymi globulkami Hydrovag, juz po 1 kuracji czulam, ze nawilzenie jest duzo lepsze, o bolu pochwy takze moglam juz zapomniec wyczytalam tez ze globulki chronia przed infekcjami pochwy, co jest ich dodatkowa zaleta, bo to oszczednosc!

Gość

U mnie ból przy stosunku i nieprzyjemne pieczenie spowodowane były zmianami hormonalnymi podczas karmienia piersią. Jak odstawiłam Antka od piersi wszystko wróciło do normy. W okresie karmienia piersią w celu nawilżenia stosowałam provag żel, byliśmy z mężem z tego żelu bardzo zadowoleni, żel odświeżał i mnie nie uczulał, a muszę dodać że jestem alergiczką.
    Gość

Ból może sprawić,iż odechce się igraszek.

Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

bol podczas stosunku moze miec rozne przyczyny, czasem po prostu za malo sie staramy zeby bylo przyjemnie, nie wystarczajaco sie relaksujemy, podniecamy... warto nad tym sie zastanowic, przykladowe ciekawe propozycje, jak zrobic odpowiedni nastrój mozna znalezc tutaj: kobiecosc.info/to-poprawi-wasze-doznania/ warto zerknac

Reklama
Zobacz inne dyskusje